Kontori puhastus

Oleme kontorite koristamises professionaalid – hoiame pinnad puhtana ja õhu kvaliteetselt värskena. Meil on kogemust üle 25 aasta, lisaks turu kvaliteetseim masinapark ja alati keskkonnasõbralikud koristusvahendid. 

Kas on üldse vahet, milline koristusfirma kontorisse palgata? 

Meie kogemus näitab, et lisaks kontori puhtusele on oluline keskenduda sellele, milliseid koristusvahendeid töös kasutatakse – kui puhtus saavutatakse suure kemikaalikogusega, mõjutab see töötajate tervist ja pikaajalist heaolu. Õrnemate, allergiavabade vahendite puhul sõltub tulemus aga sellest, milliseid masinaid puhtuse saavutamiseks kasutatakse. Kui puudub spetsiaalne masinapark või on puhastusmasinad amortiseerunud ja vanad, ei pruugi koristamine anda täit tulemust.

Seega soovitame meie eelistada ettevõtteid, kes on investeerinud tipptasemel masinatesse ja eelistavad tervisesõbralikke koristusvahendeid. Allolevalt kirjeldame täpsemalt, mida meie kontorikoristus sisaldab.

Bürooruumid määrduvad kiirelt – seal käiakse jalanõudega, inimesed toovad tänavalt sisse mustust ja pori ning õhus on seetõttu ka rohkelt tolmuosakesi. Tihtipeale on kontoriruumides maas statsionaarne vaip, mis kõik selle mustuse endale sisse võtab. 

Põhjalik puhastamine võib tavavahenditega ebaõnnestuda. Hea mikrokliima ja värske õhu taastamiseks on vaja aeg-ajalt kasutada spetsiaalseid masinaid, millega vaibad ka sügavalt puhtaks saab või mis püüaks õhust kinni kõik tolmu- ja viirusosakesed.

Kasutame kaasaegseid töövahendeid

Iga töö jaoks oleme soetanud spetsiaalse tipptasemel masina ja keskkonnasõbraliku koristusvahendi, millega saame jagu ka tõrksatest plekkidest. 

Keskkonnasõbralikkus on üks meie prioriteetidest. Varustame teie kontorit hügieeni- ja pesutarvetega, mis on sobilikud ka allergikutele – vähem kemikaali ja plastpakendeid. Meie vahendid pärinevad järgmistelt kaubamärkidelt: Hako, Taski, Wetroc, Wirbel, Unger ja Kiilto.

Niisiis pole kontorite koristamine vajalik ainult esteetilistel põhjustel (ruumid on ilusad ja puhtad), vaid õige puhastamisvõtetega saame hoida ka inimeste tervist, vältida allergiate tekkimist või hingamisteede haiguste levikut. 

Kontori koristamise põhipaketti kuulub:

Täpsemad ülesanded lepime kokku vastavalt kontori vajadustele.

Palju maksab kontori koristus?

Kontori koristuse maksumus sõltub mitmetest teguritest. Soovitame teil võtta meie käest tasuta audit, milles kirjeldame lahti teie kontoriruumide omapärad ja materjalid, mis erilist hooldamist nõuavad. Sellega saate ka ise parema ülevaate, mida koristustööde puhul jälgida. Koristusteenuse pakkumise võtmisel soovitame teil alati ära kirjeldada järgmised tegurid:

  • Kontori suurus ruutmeetrites
  • Tualettide/duširuumide arv
  • Töötajate arv
  • Ruumide otstarbed (puhkeruum, koosolekuruumid jne)
  • Üldkasutatavate ruumide suurus ja erinõuded.

Meie koristust saab tellida üle Eesti. Võtke meiega ühendust ja selgitame välja, kuidas saaksime teile parimat koristusteenust pakkuda.

Tegutseme tunnustatud standardite järgi

Me tegutseme rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedi- ja keskkonnastandardite järgi ISO 9001 ja ISO 14001. Sisuliselt tähendab see seda, et me järgime kindlaid reegleid, koolitame töötajaid pidevalt ja kasutame vaid rangelt kontrollitud keskkonnasõbralikke vahendeid ja töövõtteid. 

Oleme Eestis tegutsenud juba üle 25 aasta ning meie kasvu taga on eelkõige rahulolevad kliendid. See näitab, et meid usaldatakse ja meie tööd hinnatakse. Oleme üks väheseid koristusettevõtteid, mis saab hakkama ka suurte kinnisvarade hooldusega. Samavõrra on meie klientideks ka väiksemad kontorid ja bürood, kes hindavad kvaliteetsed teenust ja mõnusat suhtlust. 

Teeme oma tööle järelevalvet

Me pakume ainsa ettevõttena Eestis personaalset kliendihaldurit ehk järelevalveteenust – meie konsultant külastab teid regulaarselt, annab tagasisidet tehtud töödest, koostab raporteid ja pakub välja lahendusi teenuse parendamiseks. 

Meie eesmärk on tagada, et töö oleks alati tehtud korrektselt: te olete rahul nii tulemuse kui ka meie töötajate suhtumisega. Järelevalve käigus anname töötajatele vajadusel lisajuhiseid, arutame koos läbi ruumi eripärad ja tekkinud lisasoovid. 

Kvaliteedikontrolli sageduse määrame kokkuleppel, arvestades teie ruumide omapära, keerukust, koristuse sagedust jne. 

Koristuse järelevalveteenus annab teile mitmeid eeliseid:

1. Ühtlase kvaliteediga koristusteenus. Me kontrollime, kas puhastusteenindaja on teinud kõik tööd vastavalt kokkuleppele.

2. Koristuse optimeerimine ja seeläbi kulude vähendamine. Meie konsultant vaatab põhjalikult üle, kuivõrd saab mõnda tööprotsessi lihtsustada või muuta, et teie koristuskulud väheneksid, kuid kvaliteeditase ei langeks. 

3. Teie ruumid säilitavad kauem värskuse ja uueväärse välimuse. Kui hoolduskoristus on tehtud hästi, vähendab see vajadust eripuhastustööde järele – ruum ja mööbel säilitavad kauem oma ilusa välimuse. 

4. Sõltumatu hinnang hetkeolukorrale. Konsultandi hinnang põhineb koristuse standardi INSTA 800 põhimõtetel, mis tähendab, et saate olukorrast objektiivse ülevaate. 

5. Koristustööde audit. Olukorra hindamise järel koostab meie konsultant teile auditi dokumendi, kus on välja toodud ettepanekud, hetkeolukorra hinnang ja nõuanded koristuse kvaliteedi tõstmiseks. 

Aitame teil koostada koristushankeid

Otsite kontorisse uut koristuspartnerit? Koristushanke läbiviimine võib osutuda väljakutseks, kuna dokumentides on vaja detailselt ära kirjeldada töö sisu, maht ja nüansid. Aitame teil panna kirja kõik olulise, et hankes osalejad mõistaksid vajalikku infot üheselt ja seega oleks hankeprotsess läbipaistev ja osalejate pakkumised võrreldavad. 

Koristuse hankedokumendi koostamiseks on vaja teha järgmist:

Soovite kasutada koristuspartneri lepingus ühtselt mõistetavat standardit, mille alusel koristustöid teostada ja hinnata? Selleks sobib hästi koristusstandard INSTA 800. Võtke meiega ühendust – seletame teile lahti selle olemuse ja kasutusvõimalused.

Meie töö on alati kindlustatud

Kui kontori koristamise käigus peaks midagi purunema, katab kindlustus kõik vajaminevad kulud, et ​​parandada/asendada katkiläinud ese või tekkinud kahjud.