Lumekoristus

Puhastamata kõnniteed ja suured lumehunnikud autoparklates pole paratamatus. Samuti pole tänapäeval mingi probleem hoida katus lumest ja jääst puhtana. Meil on head tööriistad ja spetsiaalsed masinad, millega lükkame lume kiirelt kokku, viime ära ja teeme vajadusel ka libedusetõrjet. 

Ükskõik, kas teil on eramaja, korteriühistu või suur kontorihoone, meie jaoks pole hoone suurus või kõrgus probleemiks.  Teeme lumekoristust 24/7 ning kasutame vastavalt vajadusele kas inimtööjõudu või masinaid. Masinatest on meil olemas nii korvtõstukid, miniekskavaatorid, lumepuhurid, kallurid jpm.

Ka katused on olulised

Lumerohke talve korral soovitame jälgida, milline on olukord teie hoone/maja katusel. Kui teil endal pole võimalik seal lumepaksust mõõta, võime tulla teile appi ja konsulteerida, mis ajal oleks mõistlik katusepuhastus ette võtta. Tavalise katusekonstruktsiooni jaoks võib juba 30cm lumekiht mõju avaldada, eriti sulamise ajal, mil raskus suureneb. Meil on olemas kogu vajalik, et puhastada katus turvaliselt ja põhjalikult.

Eriti ohtlikud on katuseräästa küljes rippuvad jääpurikad. Meil on olemas tõstukid, turvaköied ja muu varustus, et katuseääred kiirelt puhtaks saada ja majaelanikele turvalisem keskkond luua. 

Lumekoristuse teenused:

  • Parklate, hoovide, parkide jms puhastamine
  • Lume äravedu
  • Lumekoristus katuselt
  • Jääpurikate eemaldamine
  • Kõnniteede puhastamine
  • Libedusetõrje (soola, liiva, graniidi või soola-graniidi seguga)

Kui te ei leidnud siit nimekirjast teile sobivat teenust, kuid olete lume ja jääga hädas, võtke meiega ikkagi ühendust. Leiame alati lahenduse igale probleemile. 

Lumekoristuse hind sõltub territooriumi suurusest, koristuse sagedusest, töö spetsiifikast. Teeme töö põhjalikult ja kiirelt.

Krausbergi töö on kindlustatud

Kui objektil peaks puhastuse käigus midagi purunema, katab kindlustus kõik vajaminevad kulud, et ​​parandada/asendada katkiläinud ese või tekkinud kahjud.

Krausberg on suurte kogemustega koristusettevõte – pakume turu kvaliteetseimat puhastusteenust üle Eesti. 

Meie pikaealisus kinnitab seda, et kliendid on meiega rahul: meid usaldatakse ja meie tööga ollakse rahul. 

Oleme üks väheseid koristusettevõtteid, mis saab hakkama ka suurte kinnisvarade hooldusega. Samavõrra on meie klientideks ka väiksemad kontorid ja bürood, kes hindavad kvaliteetset teenust ja mõnusat suhtlust. 

Me tegutseme rahvusvaheliselt tunnustatud standardite ISO 9001 ja ISO 14001 järgi.
See tähendab, et: