Muru niitmine

Hoiame teie roheala korras – niidame, lõikame, pügame ja trimmerdame. Jälgime alati, et meie niidukid ja muud masinad oleks hooldatud ja teravate lõikuritega. See on oluline, sest mida vähem taimi lõikamise ajal vigastada, seda paremini püsivad need elujõulisena, ei kuiva ega satu seenhaiguste küüsi.

Kasutame muru hooldamiseks parimat profitehnikat. Suurte platside jaoks on meil murutraktorid, väiksemad lõikame käsiniidukiga, alad, kuhu on raske ligi pääseda, käime üle trimmeriga. Meie masinapark on suur – saame kärmelt hooldada ka väga suuri alasid või töötada mitmel objektil samaaegselt.

Vajadusel oleme abiks taimede hooldamisel, kojamehetöödes või lumekoristusel  – teeme töö kiirelt ja põhjalikult.

Muruhooldamise põhireeglid

Ilusa muru alus on teadlik niitmissagedus. Taimede kasv on kiirem kevadisel ajal, seetõttu on ka siis niitmistööd rohkem. Suvisel ajal on muru kasvutempo aeglasem ja kiireneb taas sügise lähenedes. Muidugi sõltub niitmistihedus ka umbrohu ja muude võrsete kasvust, mis muru üldmuljet rikkuda võivad. 

Kui muru kasvab hoogsalt, soovitame niita iganädalaselt. Saame niidetud muru multšida või kokku korjata. Multšimine aitab hoida muru aluspinna niiskena ja takistab umbrohu kiiret kasvu. Pikema muru korral on mõistlik lõigatud osad kokku korjata, siis jääb pind visuaalselt ilusam. 

Tavapraktika näeb ette, et sobivaim niitmiskõrgus on vahemikus 50 kuni 100 mm. Sellest väiksem kõrgus võib hakata taimi kuivatama ja samuti hakkavad siis maapinnal olevad kivikesed, liiv ja muld niitmist segama. 

Krausberg on suurte kogemustega ettevõte ning meile on väga oluline tagada kvaliteet: koostame iga krundi jaoks niitmisplaani, kus kaardistame pinna eripärad, esemed ja taimed, millega tuleb niitmisel arvestada. 

Muruniitmise hind sõltub ala suurusest, niitmise keerukusest ja asukohast – meil on mõistlik hinnatase ja väga hea kvaliteet.

Krausbergi töö on kindlustatud

Kui objektil peaks puhastuse käigus midagi purunema, katab kindlustus kõik vajaminevad kulud, et ​​parandada/asendada katkiläinud ese või tekkinud kahjud.

Krausberg on suurte kogemustega koristusettevõte – pakume turu kvaliteetseimat puhastus- ja hooldusteenust üle Eesti. 

Meie pikaealisus kinnitab seda, et kliendid on meiega rahul: meid usaldatakse ja meie tööga ollakse rahul. 

Oleme üks väheseid koristusettevõtteid, mis saab hakkama ka suurte kinnisvarade hooldusega. Samavõrra on meie klientideks ka väiksemad kontorid ja bürood, kes hindavad kvaliteetset teenust ja mõnusat suhtlust. 

Me tegutseme rahvusvaheliselt tunnustatud standardite ISO 9001 ja ISO 14001 järgi.
See tähendab, et:

  • meil on tipptasemel masinapark
  • koolitame pidevalt kõiki töötajaid
  • kasutame vaid keskkonnasõbralikke vahendeid

Vajate abi niitmishanke koostamisel? Koristushanke läbiviimine võib osutuda väljakutseks, kuna dokumentides on vaja detailselt ära kirjeldada töö sisu, maht ja nüansid. Aitame teil panna kirja kõik olulise, et hankes osalejad mõistaksid vajalikku infot üheselt ja seega oleks hankeprotsess läbipaistev ja osalejate pakkumised võrreldavad. 
Soovite kasutada koristuspartneri lepingus ühtselt mõistetavat standardit, mille alusel koristustöid teostada ja hinnata? Kirjutage meile – aitame teil võtta kasutusele koritusstandardi INSTA 800 põhimõtted, seletame lahti selle olemuse ja kasutusvõimalused.