Akende pesu

Kas teadsite, et akende pesu pole ainult klaaside puhastamine? Oleme akende pesemise professionaalid: teeme kiirelt ja kvaliteetselt puhtaks ka raamivahed, aknalauad ja muud väikesed praod, kuhu mustus tunginud on. 

Tolm ja vihm määrivad aknaid, kuid aegamööda tungib mikropraht ka raamivahedesse – kui seda sealt ei eemalda, hakkab see lõhkuma aknasüsteeme. Niisiis pole akende pesu ainult esteetiline vajadus, vaid pikendab oluliselt nende eluiga.

Kui tihti aknaid pesta?

Soovitame pesta aknaid paar korda aastas – sügisel ja kevadel! Kuid kui hoone asub sõidutee või õitsvate puude läheduses, võivad aknad vajada ka tihedamat hooldust. 

Meie teenust tellivad nii era- kui ärikliendid: büroohooned, suurte kortermajade haldurid kui ka eramajade omanikud, kes soovivad suurepärast tulemust.

Akende pesu tellimine puhastusfirmalt on vajalik eelkõige suurte klaasfassaadidega hoonete puhul, kus pole avatavaid aknaid või on need nii väikesed, et akendele ei pääse ilma spetsiaalsete abivahenditeta ligi. Eramajade omanikud hindavad aga meie põhjalikkust: tavavahenditega ei saa või on keeruline mikrovahesid ja raamiääri puhastada. 

Meie kasutame kvaliteetseid pesuvahendeid ja osavaid töövõtteid ning saame vaevata puhtaks kõik akendega seotud pinnad ja süsteemid – kusjuures õigete töövõtetega saab vältida klaaspinnale püsivate kahjustute tekkimist. Lõpptulemusena jääb aken puhas ja läikiv, kollakaks tõmbunud plastist aknaraamid näevad jälle valgemad välja.

Võimalusel puhastame aknaid keskkonnasõbraliku deioniseeritud veega, mis on täielikult kemikaalivaba, kuid eemaldab mustuse hästi.

Mida teenus sisaldab?

Vastavalt teie soovile puhastame kõiki neid pindu:

Sõltuvalt hoone eripäradest kasutame järgmisi abivahendeid:

Akende pesu redelilt – tõhus ja lihtne viis akende pesemiseks kuni teise korruseni.

Akende pesemine tõstukilt – sobib enamike Eestis asuvate hoonete akende pesemiseks, kuid see eeldab, et maja ümber on vabalt ruumi. Tihti tuleb tõstuki kasutamiseks liiklus sulgeda, mis toob kaasa täiendavaid kulusid.

Filtreeritud veega teleskoopvars – meetod sobib pigem vähem määrdunud akende pesemiseks kuni viienda korruse kõrguseni.

Alpinisti meetod – parim võimalus keeruliste asukohtadega akende, klaaskatuste ning kõrghoonete akende pesemiseks. Meetodi miinuseks on keskmisest kõrgem hind.

Palju aknapesu maksab?

Hinnapakkumise koostamisel võtame aluseks pestavate akende pinna ruutmeetrites, lahtikäivuse, akende mustusastme, vajaduse erinevate abivahendite järele ning töö keerukuse. Näiteks vajadus akende lahtimonteerimise või eest tõstmise järele tähendab üldiselt märkimisväärselt suurt täiendavat ajakulu.

Üldiselt jääb akende pesu hind vahemikku 0,7-3 eurot ruutmeeter. Lihtsamate tööde puhul teeme hinnapakkumise pildi ja sõnalise info põhjal – suuremate objektide puhul tuleme hoonega tutvuma kohapeale.

Aknapesu võite tellida nii eraldiseisva teenusena kui ka üldkoristuse lisana. Soovitame küsida hinnapakkumise ajalise varuga, et vältida järjekordi ja väga määrdunud aknaid.

Soovitame pesta aknaid paar korda aastas – sügisel ja kevadel!

Meie töö on kindlustatud

Kui objektil peaks puhastuse käigus midagi purunema, katab kindlustus kõik vajaminevad kulud, et ​​parandada/asendada katkiläinud ese või tekkinud kahjud.

Ainsa puhastusettevõttena Eestis viib meie kliendihaldur objektil läbi regulaarseid kvaliteedikontrolle, nõustab ja teeb parendusettepanekuid.

Teie võit:

Vajate abi koristushanke koostamisel? Koristushanke läbiviimine võib osutuda väljakutseks, kuna dokumentides on vaja detailselt ära kirjeldada töö sisu, maht ja nüansid. Aitame teil panna kirja kõik olulise, et hankes osalejad mõistaksid vajalikku infot üheselt ja seega oleks hankeprotsess läbipaistev ja osalejate pakkumised võrreldavad. 
Soovite kasutada koristuspartneri lepingus ühtselt mõistetavat standardit, mille alusel koristustöid teostada ja hinnata? Kirjutage meile – aitame teil võtta kasutusele koritusstandardi INSTA 800 põhimõtted, seletame lahti selle olemuse ja kasutusvõimalused.