Tehtud tööd

Iga koristus on veidi omamoodi ja väärib esile tõstmist, kuid kõik tehtud tööd siia lehele ära ei mahu. Allpool leiate mõned kirjeldused projektidest, mis näitavad meie töötamise põhimõtteid, vastutulelikkust ja nutikust. Loodame, et saate siit inspiratsiooni ja julgust meie poole pöörduda, kui peaksite ükskõik millise puhastuse jaoks partnerit otsima.

Meid usaldavad

Väljakutse tähendab meie jaoks seda, et oleme paindlikud, ei anna raskuste ilmnemisel alla ja võtame igat proovikivi kui õppetundi.

Vajadusel anname nõu

Meie klient Rakvere Lihatööstus võttis pakkumise tavakoristusele. Kui esitasime pinnamaterjalide valiku kohta küsimusi, ei osanud nad vastata. Soovitasime neile, et enne laoruumide ehitamist või kontorite sisustamist pidage nõu professionaalse puhastusettevõttega – kasvõi meiega. Aitame valida paremini puhastatavad (ja soovi korral keskkonnasõbralikumad) pinnakatted, millel säiliks uueväärne väljanägemine kauem. 

Ehkki Rakvere Lihatööstus tellis meie käest tavakoristuse, oleme teinud neile eritöödena peojärgset koristust, vajadusel aidanud leida töömehi, püganud muru ja tegelenud kõikide jooksvate probleemide lahendamisega. Hoiame klienti algusest lõpuni ja tuleme vajadusel oma nõu ja kogemustega appi ka nendes küsimustes, mida otseselt meie käest ei eeldata. 

Vajadusel küsime nõu

Erinevate pinnakatete valik on tänapäeval niivõrd lai, mis tähendab, et sobiva puhastusvahendi leidmiseks peame kõiki neid materjale tundma. Kui peaks juhtuma, et mõnda pinda ei suudeta eritöö käigus puhastada, kutsume kohale pesuaine tarnija ja tootekvaliteedijuhi – koostame raporti, pakume uusi lahendusi ning koostöös töö tellijaga leiame alati mõne lahenduse, kuidas pind siiski võimalikult puhtaks saada.

Vajadusel täiendame masinaparki või oma teadmisi 

Saime Põhja-Tallinna linnaosa valitsuselt tellimuse hakata koristama randasid. See tähendas, et lisaks prahi äraveole ja üldisele korrashoiule tuli terve hooaja jooksul vastutada ka puhta liiva eest. Selleks soetasime Krausbergile spetsiaalse liivasõelumise masina, millega saame pakkuda liivase pinna puhastust kõigile, kes seda soovivad. 

Teadmiste täiendamine on lakkamatu töö. Näiteks meie kliendiks on Rimi, kus koristame muuhulgas ruume, kus käideldakse toiduaineid. See tähendab, et peame tundma nõudeid ja vahendite spetsiifikat, et vastata toiduohutusreeglitele ja samas puhastada efektiivselt. Meil on see võimekus olemas – seega võivad julgelt meie teenust kasutada kõik toiduvalmistamise ettevõtted.