Ehitusjärgne koristus

See on aeganõudev ja põhjalik töö, mille käigus eemaldame ehitusprahi ja -tolmu ning kõik muud remondijäägid. Ehitustolmu eemaldamiseks kasutame eritehnikat, mis püüab kinni ka kõige pisemad tolmuosakesed.

Taastame ruumi tervisliku mikrokliima. 

Meie meeskond on valmis lahendama ehitusjäätmetega seotud probleemid, mis võivad tihtipeale ehitustöö, lammutuse ja rekonstrueerimise käigus tekkida.

Oleme oma inimestesse ja seadmetesse palju investeerinud, et olla ehitusjärgse puhastuse meistrid: vastame teie nõudmistele ja hoolime keskkonnast, kus töötame. 

Ehitusjärgse koristuse käigus:

  • Eemaldame ehitustolmu igalt poolt, ka lampidelt
  • Peseme aknad seest ja väljast
  • Teeme põrandatele kuiv- ja märgpesu
  • Puhastame uksed ja seinad
  • Peseme ja puhastame inventari
  • Desinfitseerime ja teeme sanitaarruumidele täispuhastuse
  • Saame jagu tugevast mustusest (värv, segu jms)
  • Utiliseerime ehitusprahi

Ehitusprahi vedu ja utiliseerimine on tagatud meie kaudu!

Palju maksab ehitusprahi äravedu?

Ehitusjäätmete äravedu ja selle hind sõltub prügi hulgast ja jäätmete tüübist. Alati on parem veenduda, et asjad on tehtud korrektselt, mitte odavalt ja lohakalt.

Soovitame organiseerida ehitusjäätmete äraveo juba enne suurema jäätmehulga tekkimist – see tagab, et praht ei kuhju, on paremini sorteeritav ja juba selge, millisesse jäätmejaama praht toimetada. Kui teete koostööd meiega, aitame prügi ise ära organiseerida. 

Kõige olulisem on ohutus! Kontrollime, et töötajatel on õiged seadmed ja kaitsevarustus.

Telli kasvõi ehitusaegne koristus.

Ehituse ajal kuhjuvad sinna pakkematerjalid, praht ja tolm, mida on võimalik koristada ka ehitustööde ajal. Niiviisi kindlustate, et objektil on alati piisavalt ruumi, et ehitusmasinatega hästi manööverdada ja paremini liikuda – töö kulgeb kiiremini ja efektiivsemalt. Kui teil on ehitus pooleli ja näete, et tuleks ka protsessi ajal ruumid üle koristada, võtke meiega ühendust – tuleme kiirelt appi. 

Palju maksab ehitusjärgne koristus?

Hind kujuneb vastavalt sellele, kui suure pinnaga on tegemist, milline on mustuse tase ja mitut koristajat on vaja platsile saata. Tavapäraselt tegelevad ehitusjärgse koristusega 2-3 töötajat. 

Miks valida Krausberg?

Ehitusjärgne koristus on märksa põhjalikum kui tavakoristus. See eeldab teadmisi, kuidas eemaldada õhust ja pindadelt mikrotolm, kuhu viia ehituspraht ja milliseid vahendeid üldse tohib kasutada, et mitte uusi pindu rikkuda.

Me koolitame oma töötajaid pidevalt, hoiame end kursis uute tehnikate ja vahenditega, mis aitavad koristada põhjalikult, kuid keskkonnasõbralikult. Oleme investeerinud tipptasemel masinatesse, et pakkuda turu kvaliteetseimat teenust.