Kolimisjärgne koristus

Kolimisjärgne puhastus (ka müügieelne puhastus) on mõeldud neile, kes kolivad uude kohta ja soovivad:

Uude paika kolides pole selgust, kuivõrd hoolas oli eelmine omanik – seetõttu on kolimisjärgne koristus väga populaarne teenus. Ka täiesti uues hoones on mõistlik enne sisse kolimist põhjalik koristus läbi viia, sest seal võib leiduda ehitustolmu, kemikaali jälgi või muud mustust, mis tervisele hästi ei mõju. Me aitame taastada/luua ruumis hea mikrokliima. 

Kolimisjärgne koristus on põhjalikum kui tavakoristus. Selle koristustüübi puhul pöörame erilist tähelepanu ruumidele, kus bakterid ja muud mikroorganismid hästi levivad – eelkõige siis köök ja vannituba. Kuid põhjalikult teeme puhtaks ka kõik teised ruumid.

Kolimisjärgse koristuse sisse kuulub ahju, külmkapi ja teiste kappide sisepuhastus. Lisateenusena on võimalik tellida:

Meie töö on kindlustatud

Kui objektil peaks puhastuse käigus midagi purunema, katab kindlustus kõik vajaminevad kulud, et ​​parandada/asendada katkiläinud ese või tekkinud kahjud.

Kõik meie puhastusteenindajad on koolitatud

Koristusvaldkond areneb ja muutub, seega on meie kohustus olla uute teadmistega kursis. Kõik meie teenindajad vastavad puhastusteenindaja tasemele 3, töödejuhatajad aga tasemele 5 (kõige kõrgem tase). 

Iganädalaselt teeme koolitusi ka oma kontoris, alates hügieenitarvikutest, lõpetades kaasaegsete juhtimisnippidega – seda selleks, et kogu meie meeskond töötaks ühtselt, efektiivselt ja tooks häid tulemusi.