Kontakt

Telefon:
(+372) 6 391 377

E-post:
krausberg@krausberg.ee

OÜ Krausberg Eesti
Pirita tee 102, 12011, Tallinn

Registrinumber: 11279028
Käibemaksukohuslase nr: EE101080408
Arveldusarve nr: EE301700017001463846
(Luminor Bank AS)

Ljudmilla Molohhova

Müügijuht
(+372) 53 039 821 
ljudmilla.molohhova@krausberg.ee

Karina Piibemann

Müügijuht
(+372) 53 030 499
karina.piibemann@krausberg.ee

Greete Tomson

Värbamisspetsialist
(+372) 58 859 155
greete.tomson@krausberg.ee

Eelo Salus

Värbamisspetsialist
(+372) 53 756 682
eelo.salus@krausberg.ee

Jaanika Eramaa

Kvaliteedispetsialist
(+372) 53 563 637
jaanika.eramaa@krausberg.ee

Tiina Rõivas

Teenindusjuht
(+372) 53 027 437
tiina.roivas@krausberg.ee

Krausberg Eesti on suurte kogemustega koristusettevõte, mis pakub turu kvaliteetsemat puhastusteenus

Meie pikaealisus (turul üle 25 aasta) kinnitab seda, et kliendid on meiega rahul: meid usaldatakse ja meie tööd hinnatakse. Oleme vahendite osas keskkonnahoidlikud ja kasutame vaid tipptasemel masinaid – ikka selleks, et koristus oleks efektiivne ning samas tervise- ja loodussõbralik.

Oleme üks väheseid koristusettevõtteid, mis saab hakkama ka suurte kinnisvarade hooldusega. Samavõrra on meie klientideks ka väiksemad kontorid ja bürood, kes hindavad kvaliteetset teenust ja mõnusat suhtlust. 

Tartu kontor:

Aardla 27, 50110 Tartu.
Mob: + 372 53 098 837
e-post: tartu@krausberg.ee

Tallinna kontor:

Pirita tee 102, 12011, Tallinn
Mob: + 372 50 945 80
e-post: krausberg@krausberg.ee