Vaipade puhastus

… kodus, poes, kontoris või tootmisüksuses. 

Tuleme kohale ja puhastame igas suuruses vaibad!

Regulaarne vaipade puhastus hoiab vaipkatte kauem värske ja uueväärsena. Porivaipasid on lihtne viia pesumajja ja neid teatud ajavahemike tagant vahetada, kuid kui vaip on suur või katab lausa tervet põrandapinda, tuleb süvapuhastus viia läbi kohapeal.

Võimalusel kasutame vaipade puhastamiseks ökoloogilisi puhastusvahendeid, mis ei riku ruumi õhku ega mõju tervisele. Vahendi valik oleneb vaiba mustusastmest ja materjalist. Meil on tipptasemel masinad, mis suudavad mustuse ka sügavalt vaibakiududest kätte saada.

Vaipade kohapeal puhastamine

Büroohoonetes käiakse vaipadel välisjalatsites, mistõttu ladestuvad kiududesse lisaks mustusele ja tolmule ka mikroorganismid, mida tavalise tolmuimejaga või niiske lapiga sealt kätte ei saa. 

Söögi- ja joogiplekid saab küll koduste vahenditega vaiba pinnalt eemaldada, kuid selleks, et ruumi õhk oleks puhtam, vajab statsionaarselt paigaldatud vaipkate vähemalt kaks korda aastas põhjalikku puhastust. 

Vaipade süvapuhastust teeme Tallinnas, Tartus ja Narvas ning suuremate objektide puhul üle Eesti. Tööle kuluv aeg sõltub vaipkatte pindalast ja määrdumisastmest.

Millal on parim aeg vaipasid puhastada?

Nagu eelnevalt öeldud, ei suuda tavaline tolmuimeja vaiba kiududesse ladestunud mustust täielikult eemaldada. Et vaip näeks kauem uudne ja värske välja, vajab see lisaks regulaarsele puhastusele kaks korda aastas süvapesu. 

Kuna vaipkatted on erinevatest materjalidest, vajavad nad ka oma tüübile sobivat puhastust – meie toodete ja puhastuskogemustega saavad igast materjalist vaibad puhtaks. 

Soovitame teha vaipadele süvapuhastuse enne suve- ja talveperioodi – siis ei jõua sügise pori ja kevade tolm liialt vaibakiududesse ladestuda ja tuleb sealt kergemini lahti. Kontorites teostame süvapesu ajal, mil seal töötajaid ei viibi. 

Me töötleme pindasid keemilise vahendiga – see eemaldab sügavale sisse juurdunud mustuse, millele tavapuhastusega ligi ei pääse. Kanname spetsiaalse tekstiilihooldusmasinaga pesuaine vaibale ning seejärel peseme seda puhastusmasinaga. Lõpuks eemaldame pesuaine koos lahtihaakunud mustusega vaibalt tekstiilipesuri abil ja laseme vaibal kuivada.

Pehme mööbli puhastus ja muud tekstiiliesemed

Lisaks vaipadele määrduvad igapäevasel kasutamisel ka tugitoolid, diivanid, madratsid ja muud tekstiilist esemed, mille kangast on tavaliste vahenditega raske täiesti puhtaks saada. Need on parimad pesitsuspaigad tolmulestadele ja mikroorganismidele, mis võivad põhjustada inimestel allergilisi reaktsioone ja levitada hallitust.

Kasutage võimalust ja laske meie professionaalsetel puhastajatel lisaks vaibale käia üle ka teised tekstiilpinnad – spetsiaalse pesuvahendiga ja võimsa pesumasinaga saame lahti kõikidest bakteritest ja muust mustusest, mis pehme mööbli sees peitub. 

Keemilise süvapuhastuse läbinud vaipadel, tugitoolidel või diivanitel võid istuda ja jalutada kohe peale pesu – enamasti ei vaja need kuivamiseks lisaaega.

Kasutame pesemiseks keskkonnasõbralikke tooteid, mis sobivad ka allergikutele.

Tipptasemel puhastusmasinad

Vaipasid (ja teisi tekstiilpindu) puhastame spetsiaalse tekstiilipesuriga, mis kasutab plekkide eemaldamiseks ja vaiba värskendamiseks vett (vajadusel ka pesuainet). 

Tegemist on märgpuhastusega, kuid masinal on võimsad imemisturbiinid, mis tõmbavad vee pea täielikult koos mustusega tagasi masinasse ning vaip jääb kuiv ja puhas. 

Me kasutame oma töös vaid tippkvaliteediga masinaid: pärast pesu pole vaibad mitte ainult puhtad, vaid paistavad ka uuemad välja. Kui pesta tekstiilpindu regulaarselt, pikeneb ka vaiba, diivani või muu eseme eluiga märgatavalt. Olenevalt süvapesu astmest võib mõni pind kuivada pärast pesu 8-12 tundi, kergema puhastuse korral võib vaipu koheselt kasutada.

Meie töö on kindlustatud

Kui objektil peaks puhastuse käigus midagi purunema, katab kindlustus kõik vajaminevad kulud, et ​​parandada/asendada katki läinud ese või tekkinud kahjud.

Ainsa puhastusettevõttena Eestis viib meie kliendihaldur objektil läbi regulaarseid kvaliteedikontrolle, nõustab ja teeb parendusettepanekuid.

Teie võit:

Vajate abi koristushanke koostamisel? Koristushanke läbiviimine võib osutuda väljakutseks, kuna dokumentides on vaja detailselt ära kirjeldada töö sisu, maht ja nüansid. Aitame teil panna kirja kõik olulise, et hankes osalejad mõistaksid vajalikku infot üheselt ja seega oleks hankeprotsess läbipaistev ja osalejate pakkumised võrreldavad. 
Soovite kasutada koristuspartneri lepingus ühtselt mõistetavat standardit, mille alusel koristustöid teostada ja hinnata? Kirjutage meile –
aitame võtta kasutusele koritusstandardi INSTA 800 põhimõtted, seletame lahti selle olemuse ja kasutusvõimalused.