Koolitused

Siit lehelt saad kinnitust sellele, miks meie teenust saab usaldada või miks on meie juures hea töötada.

Teame, et kõik meie töötajad mõjutavad ühel või teisel moel ettevõtte töö tulemuslikkust. Me soovime, et iga Krausbergi liige saaks võimaluse anda endast parim ja olla kõige uuemate puhastusvõimalustega kursis. Selleks koolitame end pidevalt ja oleme välja töötanud süsteemi, mille alusel end tasemel hoida: nõuded on nii haridusele, oskustele kui ka kogemustele. 

Meil on motivatsioon end pidevalt täiendada, et olla turu parim teenusepakkuja, seetõttu investeerime igal aastal 1% oma käibest töötajate koolitamisse. 

Töötajate koolitussüsteem

Kõik me töötajad saavad täiendkoolitusi. Eesmärk on personali professionaalse taseme tõstmine, et tunda end tööülesannetes enesekindlalt. Tähtsad on koristamise tehnilised oskused, mis kiirendavad ja muudavad koristamise protsessi efektiivsemaks. Samamoodi peame oluliseks, et iga töötaja tunneks hästi vahendeid, millega erinevaid pindu puhastada: eelistame alati Eestis toodetud keskkonnasõbralikke koristusvahendeid, mis sobivad ka allergikutele. 

Puhastustöödejuhid omavad meil valdkonna kõrgemat koolituse taset (5), mis annab neile oskuse planeerida ja kontrollida puhastusteenindajate tööd ja koostada tööplaane vastavalt objekti eripäradele. 

Puhastusteenindajad on kõik läbinud spetsiaalse koolitustaseme (3 ja 4), mis võimaldavad neil rakendada töös ergonoomiliselt häid töövõtteid ja kasutada pinnakatetele sobivaid töövahendeid ja puhastusaineid. Lisaks väliskoolitustele läbivad kõik puhastusteenindajad ka ettevõttesiseseid koolitusi, nii teoreetilisi kui praktilisi. 

Teooriakoolitusel keskendume erinevatele pinnakatetele, puhastuskeemia valikule, töövahendite võimalustele, seadmete hooldamisele, tööohutusele, töökorraldusele ja tööjuhendi kasutamise oskusele. 

Praktilise koolituse käigus teeme läbi erinevate pindade puhastusprotsessi, õpime erinevaid puhastusmeetodeid ning õiget keemiliste vahendite kasutamise ja doseerimist. Õppeprogrammide koostamisel oleme lähtunud oma kogemustest ja koristusvaldkonnas toimuvatest uuendustest – 25 tegutsemisaasta jooksul on erinevaid teadmisi ja praktilisi õppetunde kogunenud kuhjaga. Otsite puhastusvaldkonnas tööd? Või teate kedagi, kes sobiks meie ettevõttesse? Võke meiega julgelt ühendust ja tulge tööle koristusvaldkonna liidrite meeskonda. Meie töötajad on kõik ametliku töölepinguga puhastusteenindajad ja me tagame neile lepingus sätestatud töökoormuse ning püsiva töötasu.

Praktilise koolituse käigus teeme läbi erinevate pindade puhastusprotsessi, õpime erinevaid puhastusmeetodeid ning õiget keemiliste vahendite kasutamise ja doseerimist.  

Väärt õpetus ei tugine ainult teadmistel, vaid ka kogemusel!

Õppeprogrammide koostamisel oleme lähtunud nii oma kogemustest ja koristusvaldkonnas toimuvatest uuendustest – 25 tegutsemisaasta jooksul on erinevaid teadmisi ja praktilisi õppetunde kogunenud kuhjaga.

Otsite puhastusvaldkonnas tööd? Või teate kedagi, kes sobiks meie ettevõttesse? Võke meiega julgelt ühendust ja tulge tööle koristusvaldkonna liidrite meeskonda. Meie töötajad on kõik ametliku töölepinguga puhastusteenindajad ja me tagame neile lepingus sätestatud töökoormuse ning püsiva töötasu.