Pehme mööbli puhastus

Igapäevasel kasutamisel määrduvad nii vaibad kui kõik muud tekstiiliga kaetud mööbliesemed: diivanid, tugitoolid, pehme istmeosaga söögitoolid.

Nende peal võib olla toidu- ja joogiplekke, lemmikloomakarvu, mustust ja higi. Samuti on pehme mööbel parim pesitsuspaik tolmulestadele ja mikroorganismidele, mis võivad põhjustada inimestel allergilisi reaktsioone ja levitada hallitust. 

Et mööbel saaks nii sisemiselt kui välimiselt täiesti puhtaks, soovitame teha paar korda aasta süvapesu. Spetsiaalse pesuvahendiga ja võimsa puhastusmasinaga saame lahti kõikidest bakteritest ja muust mustusest, mis pehme mööbli sees ja pealispinnal on.

Korrapäraselt hooldatud mööbel säilitab kauem oma uueväärse ja värske välimuse: toa õhk on puhtam, esineb vähem tolmu ja kodu üldmulje paraneb märgatavalt. 

Keemilise süvapuhastuse läbinud vaipadel, tugitoolidel või diivanitel võid istuda ja jalutada kohe peale pesu – enamasti ei vaja need kuivamiseks lisaaega. Kasutame pesemiseks keskkonnasõbralikke tooteid, mis sobivad ka allergikutele.