Vaipade süvapuhastus

Tuleme kohale ja puhastame igas suuruses vaibad!

Regulaarne vaipade puhastus hoiab vaipkatte kauem värske ja uueväärsena. Porivaipasid on lihtne pesumajja viia, kuid kui vaip katab tervet põrandapinda, tuleb süvapuhastus viia läbi kohapeal. 

Vaiba kiududesse ladestuvad lisaks mustusele ja tolmule ka mikroorganismid, mida tavalise tolmuimejaga või niiske lapiga sealt kätte ei saa.

Söögi- ja joogiplekid saab küll koduste vahenditega vaiba pinnalt eemaldada, kuid selleks, et ruumi õhk oleks puhtam, vajab statsionaarselt paigaldatud või suurem vaipkate vähemalt kaks korda aastas põhjalikku süvapuhastust. 

Soovitame teha vaipadele süvapuhastuse enne suve- ja talveperioodi – siis ei jõua sügise pori ja kevade tolm liialt vaibakiududesse ladestuda ja tuleb sealt kergemini lahti. Kontorites teostame süvapesu ajal, mil seal töötajaid ei viibi. 

Puhastusvahendi valik sõltub vaiba eripärast

Kuna vaipkatted on erinevatest materjalidest, vajavad nad ka oma tüübile sobivat puhastust – meie toodete ja puhastuskogemustega saavad igast materjalist vaibad puhtaks. 

Me töötleme pindasid keemilise vahendiga – see eemaldab sügavale sisse juurdunud mustuse, millele tavapuhastusega ligi ei pääse. Kanname spetsiaalse tekstiilihooldusmasinaga pesuaine vaibale ning seejärel peseme seda puhastusmasinaga. Lõpuks eemaldame pesuaine koos lahtihaakunud mustusega vaibalt tekstiilipesuri abil ja laseme vaibal kuivada.