Puhastusteenindaja/ Koristaja – Sina valid, kas soovid töötada osalise või täistööajaga

Töö kirjeldus

Üldpuhastus, valvekoristus ning jooksvate tööülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

 • Koristustööde teostamine siseruumide pindadel erinevate töövahenditega sh. põrandapesumasinaga
 • Loomulik huvi puhtuse vastu ning kasuks tuleb ka eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

 • Tähtajatut lepingut
 • Stabiilset sissetulekut
 • Osalist või täistööajaga tööd
 • Mugavaid tööriideid ja kaasaegseid töövahendeid
 • Erialast koolitust ning arenguvõimalust ettevõtte siseselt

Asukoht
Pakume tööd Tallinnas ja Harjumaal

Töötüüp
Osaline või täistööaeg

Lisainfo
Mob: + 372 58 859 155

Kuulutus on aegunud

Kandideerimiseks täida palun allolevad väljad

  Töötajate koolitussüsteem

  Kõik meie puhastusteenindajad läbivad spetsiaalse koolituse (puhastusteenindaja 3 ja 4 tase), mis võimaldab neil rakendada ergonoomiliselt häid töövõtteid ja kasutada pinnakatetele sobivaid töövahendeid ning puhastusaineid.

  Ettevõtte puhastustöödejuhid omavad puhastusvaldkonna kõrgemat taset (puhastustöödejuht 5), mis annab neile oskuse planeerida ja kontrollida puhastusteenindajate tööd ja koostada tööplaane vastavalt objekti eripäradele.

  Loe rohkem

  Lisaks läbivad kõik puhastusteenindajad ka ettevõtte sisekoolituse, mille teoreetiline osa koosneb erinevate pinnakatete tutvustamisest, puhastuskeemia, töövahendite ja puhastusmasinate/seadmete hooldamise ja ohutu kasutamise juhistest, töökorralduse tundma õppimisest ja tööjuhendid kasutamise oskusi.

  Praktilise koolituse käigus teostatakse puhastustöid erinevatel puhastuspindadel, õpitakse erinevaid puhastusmeetodeid ja õiget keemiliste vahendite kasutamist ja doseerimist.

  Õppeprogrammide koostamisel on lähtutud Krausberg Eesti OÜ ettevõtte praktilise töö kogemustest selles valdkonnas. Koolitajad on Krausberg Eesti OÜ spetsialistid, kes omavad oma erialal pikaajalisi kogemusi ja on ise läbinud vastava kvalifikatsiooniga koolitused.

  Peida tekst

  Mida meie töötajad räägivad

  Olen Krausberg Eesti eduka arendamisega tegelenud üle kümne aasta. Töö on alati väga vaheldusrikas ja päevad mööduvad kiiresti. Meil on suurepärane ühtehoidev meeskond.

  Kristi

  Tööl käimine on nauditav, kuna on loodud võimalused paindlikule tööajale. Krausbergi kontori seltskond ja kogu atmosfäär väga lahe!

  Heili

  Töö on liikuv, vaheldusrikas ja tihti ka väljakutsuv. See on olnud juba aastaid minu suureks motivatsiooniks.

  Velor

  Ma pole mitte kordagi pidanud kahetsema, et ma selle tööpakkumise aasta tagasi vastu võtsin, kuna see on töökoht kuhu ma lähen alati hea tujuga. Hea koostöö aluseks on omavaheline klapp ning usaldus. Tugev märksõna on ka avatud suhtlus ja ausus. Saan alati abi oma otseselt juhilt kui ka kolleegidelt. Saan enda tööd teha nii, et keegi mind ei takista ja mul on oma töörahu.

  Tiina

  Puhastusteeninduse valdkonnas on tööpõld suur ja lai, mis pakub meie turunduse- ja müügiosakonnale pidevat arengut. Suureks väljakutseks on ettevõtte digitaliseerimine uuele tasemele. Töö teeb meeldivaks mind ümbritsevad asjalikud kolleegid, suurepärane juht ja toredad koostööpartnerid.

  Triin

  Suures ja edukas ettevõttes töötades on minu tööpäevad alati vaheldusrikkad ja põnevad. Väljakutseid pakuvad igapäevaselt erinevad personali ja töötajatega seonduvad teemad. Töökollektiiv on meeldiv ja rõõmsameelne, kontor on uus ja kaasaegne, väärtust loob aknast merevaade.

  Merlin

  Kollektiiv on tore, tööaeg paindlik ja hindan kõrgelt uudset ja mugavat töökeskkonda.

  Dagmar

  Meie kollektiiv on ühtehoidev ja vahva nagu üks suur Addams Family.

  Aido

  Kahe aasta jooksul Krausbergis töötades olen selgeks saanud, et olen õiges kohas ja õiget asja tegemas. Puhastusteenuste valdkond on põnev ja hindandan juba enda loomu poolest korda ja puhtust. Mulle väga meeldib, et on võimalus enda aega ise organiseerida ja planeerida ning töö on liikuv. Kvaliteedispetsialisti ja kliendi haldurina kohtun ma tihi erinevate inimestega ning huvipakkuvate objektidega.

  Jaanika

  Teised tööpakkumised

  Ei leidnud, mis sind kõnetaks?